Tag: Gotowe zaproszenia na komunię

Wysokiej jakości zaproszenia dla gości – komunia i inne

Propozycja ta adresowana jest do rodziców, którzy poszukują zawiadomień o komunii charakteryzujących się nieskomplikowaną formą i minimalistycznymi zdobieniami. Przedstawiane zaproszenie w dużej mierze zostało stworzone z użyciem papieru ozdobnego, który ma na swojej powierzchni wyraźnie wyczuwalną pod palcami fakturę.

Zaproszenie

Część przednia zawiadomienia to drukowany dekoracyjną czcionką tytuł i monogram IHS zrobiony techniką dającą efekt trójwymiarowej strony tytułowej. Materiały, czcionki i barwy zostały tak zestawione, żeby całokształt zawiadomienia prezentował się spójnie. W środku tego zaproszenia odkryjecie państwo treść nadającą się do personalizacji. Continue reading „Wysokiej jakości zaproszenia dla gości – komunia i inne”

Personalizowane i ciekawe zaproszenia dla gości – komunia

Monogram IHS jest motywem przewodnim tego zaproszenia na komunię. Na całość tego szablonu składają się dwie części: brązowa koperta oraz część zawierająca tekst, stworzona z białego papieru. Prezentowany typ jest oferowany w 4-ech możliwościach kolorystycznych: różowej, niebieskiej, białej lub złotej.

Wzory zaproszeń dla gości

Koperta tego zawiadomienia jest zrobiona z matowego, brązowego papieru i została przez nas dodatkowo uświetniona skomplikowanym motywem. Pozytywne pierwsze wrażenie jakie wyzwala ten szablon zawiadomienia to następstwo wykorzystania przy jego tworzeniu wysokiej jakości surowców oraz ogromnej dokładności w czasie jego tworzenia. Continue reading „Personalizowane i ciekawe zaproszenia dla gości – komunia”