Kategoria: Zaproszenia na komunię

Stylowe i tanie zaproszenia dla gości – pierwsza komunia

Oferujemy zaproszenia na komunię, cechujące się kilkoma wzorami i opcjami kolorystycznymi. Surowce użyte do sporządzania tych zaproszeń to fakturowany papier oraz wstążka z satyny. Zawiadomienie w kolorze różowym dedykowane jest na uroczystość komunijną dziewczyny, natomiast niebieskie na uroczystości komunijne chłopca.

Komunia tanie zaproszenia dla gości

Zaproszenie na komunie, które proponujemy dysponuje symbolami graficznymi związanymi z pierwszą komunią świętą. Przedstawiane modele zawiadomień mają wspólne elementy graficzne, mamy tutaj na myśli motyw winogronu, natomiast różnić się mogą symbolem umiejscowionym na środku w okręgu. Gołąbek, klęczące dziecko, akronim IHS i naczynie liturgiczne, to elementy, które lokujemy na poszczególnych typach zaproszeń na komunię. Continue reading „Stylowe i tanie zaproszenia dla gości – pierwsza komunia”

Eleganckie i ciekawe zaproszenia dla gości – tani sklep

Beż i brąz to barwy, które dominują w tym szablonie zawiadomienia na komunię. Zdobienia w tym zawiadomieniu są wykonane z naturalnych materiałów takich jak drewno i juta. Przód zawiadomienia to pieczołowicie wycięty wzorek, drewniane serce z chrystogramem oraz do wyboru kokardka ze sznurka jutowego lub wstążki.

Zaproszenie komunia

Dekoracje wchodzące w wystrój tego modelu zaproszenia na komunię są zrobione z gustem, z racji tego nadają one bardzo reprezentacyjnego charakteru. Zamieszczona w środku zawiadomienia treść, znamiennie przyspiesza prace związane z wprowadzaniem danych gości zawiadamianych o komunii. Niespotykany, ręcznie zrobiony z najlepszych materiałów typ zawiadomienia na komunię tylko w ofercie naszej pracowni zaproszeń. Continue reading „Eleganckie i ciekawe zaproszenia dla gości – tani sklep”

Wysokiej jakości zaproszenia dla gości – komunia i inne

Ciekawy design oraz bardzo dobrej jakości papier, dysponujący odczuwalną pod palcami strukturą, to atuty tego modelu zaproszenia na komunię. Paleta kolorów jaką zdecydowaliśmy się wykorzystać przy projektowaniu tego zaproszenia, zapewnia wyrafinowany styl temu zawiadomieniu.

Wzory zaproszeń komunia

Dwuelementowa budowa tego zaproszenia składa się z otwartej, brązowej kieszonki z ozdobnego papieru, która w sobie ma dwukartkowe zawiadomienie z motywem naczynia liturgicznego i hostii. Część przedstawiająca spersonalizowaną treść posiada znak naczynia liturgicznego z hostią w barwie brązowej. Surowce wykorzystane do produkcji, czyli papier fakturowany, taśmy klejące, tusz to wysokiej jakości półprodukty, które zapewniają dużą trwałość tych zaproszeń na komunię. Continue reading „Wysokiej jakości zaproszenia dla gości – komunia i inne”

Wyjątkowe i gotowe zaproszenia dla gości z okazji komunii

Proponujemy państwu cztery typy zaproszeń, w dwóch paletach barw. Zaproszenia te mogą być wyprodukowane w kolorze różowym lub niebieskim. Frontowa strona zaproszenia w kolorze różowym ma obwolutę z kwiatów róży.

Pierwsza komunia zaproszenia

Kielich mszalny lub wzbijający się ku niebu gołąb to dwa warianty, które są do wyboru jeżeli chodzi o powyższe zawiadomienie. Niebieska barwa to kolor główny w zawiadomieniu na komunię dla chłopców. Modlący się chłopiec na kolanach lub chrystogram umieszczony na środku tytułowej strony zawiadomienia, takie dwa warianty zawiadomień dla płci męskiej przygotowaliśmy w naszej firmie. Continue reading „Wyjątkowe i gotowe zaproszenia dla gości z okazji komunii”

Wysokiej jakości zaproszenia dla gości – komunia i inne

Propozycja ta adresowana jest do rodziców, którzy poszukują zawiadomień o komunii charakteryzujących się nieskomplikowaną formą i minimalistycznymi zdobieniami. Przedstawiane zaproszenie w dużej mierze zostało stworzone z użyciem papieru ozdobnego, który ma na swojej powierzchni wyraźnie wyczuwalną pod palcami fakturę.

Zaproszenie

Część przednia zawiadomienia to drukowany dekoracyjną czcionką tytuł i monogram IHS zrobiony techniką dającą efekt trójwymiarowej strony tytułowej. Materiały, czcionki i barwy zostały tak zestawione, żeby całokształt zawiadomienia prezentował się spójnie. W środku tego zaproszenia odkryjecie państwo treść nadającą się do personalizacji. Continue reading „Wysokiej jakości zaproszenia dla gości – komunia i inne”

Ciekawe wzory zaproszeń na komunię – szeroka oferta

Zawiadomienie na pierwszą komunię świętą zbudowane z dwóch części. Część wierzchnia zaproszenia za pomocą kamienia podobnego do cyrkonii, satynowej wstążki i skrupulatnie wyciętego motywu graficznego prezentuje się niezmiernie okazale.

Pierwsza komunia zaproszenia tanio

Zaproszenie na komunię powinno posiadać symbol powiązany z pierwszą komunią, toteż na kopercie tego modelu postanowiliśmy skrupulatnie wyciąć znak hostii. Skrupulatnie wybrany mix barw oraz wzorów to największa zaleta prezentowanego zawiadomienia. Decydując się na ten model można być pewnym, że to będzie najlepszy wybór zawiadomienia na komunię w tak niskiej cenie. Continue reading „Ciekawe wzory zaproszeń na komunię – szeroka oferta”

Personalizowane i ciekawe zaproszenia dla gości – komunia

Monogram IHS jest motywem przewodnim tego zaproszenia na komunię. Na całość tego szablonu składają się dwie części: brązowa koperta oraz część zawierająca tekst, stworzona z białego papieru. Prezentowany typ jest oferowany w 4-ech możliwościach kolorystycznych: różowej, niebieskiej, białej lub złotej.

Wzory zaproszeń dla gości

Koperta tego zawiadomienia jest zrobiona z matowego, brązowego papieru i została przez nas dodatkowo uświetniona skomplikowanym motywem. Pozytywne pierwsze wrażenie jakie wyzwala ten szablon zawiadomienia to następstwo wykorzystania przy jego tworzeniu wysokiej jakości surowców oraz ogromnej dokładności w czasie jego tworzenia. Continue reading „Personalizowane i ciekawe zaproszenia dla gości – komunia”

Stylowe i ciekawe zaproszenia dla gości – pierwsza komunia

Oferta ta tyczy się oszczędnie udekorowanych zawiadomień na komunię chłopca lub dziewczynki. Fakturowany, ozdobny papier to podstawowy surowiec, z którego zostało wykonane prezentowane zawiadomienie na komunię. Model ten ma dwie opcje, które w zależności od tego, kto zmierza do pierwszej komunii świętej, różnią się paroma ozdobami.

Zaproszenia komunijne

Damskie zawiadomienie jest utrzymane w kolorystyce różowej, a na środku frontowej strony ma wyciętą sylwetę modlącej się dziewczynki. Na komunię chłopca zdecydowaliśmy się wyprodukować zawiadomienie, które utrzymaliśmy w kolorystyce błękitnej, a jego środkowa część przedstawia postać chłopca klęczącego w czasie modlitwy. Continue reading „Stylowe i ciekawe zaproszenia dla gości – pierwsza komunia”

Ciekawe wzory zaproszeń dla gości z okazji komunii

Niepowtarzalne i szykowne zaproszenia na pierwszą komunię świętą. Przyjemna w dotyku faktura papieru oraz starannie wykonane ozdoby to między innymi tego rodzaju pozytywy tych zaproszeń na komunię.

Sklep z zaproszeniami dla gości

Wariant z różową tasiemką przeznaczony jest dla dziewczyn idących do komunii, tymczasem chłopcom oferujemy zaproszenia na komunię z błękitną kokardką. Strona tytułowa tych zaproszeń ma składniki dekoracyjne zamontowane na taśmie dystansującej. Tylko nasze zaproszenia na komunię łączą w sobie niewygórowaną cenę, nietuzinkowy design i wysokiej jakości materiały. Continue reading „Ciekawe wzory zaproszeń dla gości z okazji komunii”

Wysokiej jakości i eleganckie zaproszenia dla gości – komunia

Oferta zaproszeń na pierwszą komunię świętą, które charakteryzują się nikłą liczbą dekoracji oraz prostą formą przekazania najistotniejszych wiadomości na temat uroczystości kościelnych. Symbol hostii zajmuje środkową lokalizację na frontowej stronie tego zawiadomienia, co zdecydowanie sugeruje charakter uroczystości, na którą są zapraszani goście.

Ręcznie zdobione zaproszenia

Proces tworzenia tego zaproszenia opiera się na starannie wybranym papierze ozdobnym, który dodatkowo ma aksamitną w dotyku fakturę. Środek zaproszenia może być zapełniony treścią, która wspomaga w personalizacji. Zalecamy ten krój w szczególności rodzicom, którzy poszukują zawiadomienia porządnie wykonanego, odpowiednio do uroczystości ozdobionego oraz niekosztującego wiele. Continue reading „Wysokiej jakości i eleganckie zaproszenia dla gości – komunia”