Kategoria: Podziękowania dla gości

Eleganckie i piękne podziękowania dla gości weselnych

Ślub przynależy do najważniejszych dni w życiu stąd też należałoby tą chwilę zapamiętać. Wręczenie młodym małżonkom niestereotypowego prezentu jest porywającym pomysłem. Wykonane z trwałego drewna serce uwydatnia unikalność tego dnia, a spersonalizowane życzenia pozwalają przekazać osobiste przesłanie.

Upominki na wesele tanie

Podarunek jest niezwykle niezwykły i nieprzeciętny, a na jego estetykę oraz urok wpływają umieszczone tu motywy kwiatów oraz motyla. Taki niezmiernie trwały oraz długowieczny upominek przywoła na twarzy młodej pary uśmiech, radość, a także przyjemne uczucia. Continue reading „Eleganckie i piękne podziękowania dla gości weselnych”

Pamiątkowe podziękowania dla rodziców chrzestnych

Chrzest to epokowy moment w ludzkim życiu, skutkiem tego poprawnie, żeby zapadł on w pamięci na długo. Chrzestni odgrywają tu bardzo znaczącą rolę, wobec tego należy im się słowo zobowiązania, które ma prawo przybrać niebanalną formę.

Upominki dla chrzestnych

Wykonana z drzewa statua przekazuje podziękowania oraz miłość, a to zapewnia zadowolenie oraz radość. Wybrany różowy bądź też niebieski odcień – zależny od płci potomka – a także wycięty motyw małego aniołka uwidoczniają jakie to święto. Spersonalizowany grawer zezwala przekazać chrzestnym słowa wdzięczności. Continue reading „Pamiątkowe podziękowania dla rodziców chrzestnych”

Ręcznie wykonane podziękowania dla gości – tani sklep

Mamy przyjemność przedstawić osobliwe podziękowania dla gości chrzcielnych. Będą tworzyć uroczą i elegancką pamiątkę, ale także i funkcjonalny przedmiot jako ozdobny magnes. Postawiliśmy na klasyczne połączenie motywu gołębia bądź serca z drewnianym materiałem.

Przygotowania do chrztu

Wszystkie nasze zaproszenia konstruowane są z najwyższą precyzją z prawidłowo wyselekcjonowanego drzewa, żeby posiadać całkowitą gwarancję, iż na ich widok goście się wzruszą, aby następnie dumnie umieścić je w swojej kuchni. Niska cena za tak ładną ozdobę! Continue reading „Ręcznie wykonane podziękowania dla gości – tani sklep”

Różne wzory, ciekawych podziękowań dla gości – komunia

Pierwsza Komunia Święta to szczególny dzień w życiu każdego dziecka, warto by był perfekcyjnie dopieszczony. Nasze podziękowania to sposób na stylowe podziękowanie gościom za to, że byli z wami w tym dniu. Subtelny motyw gołębicy czy też serca doskonale wpisuje się w klimat wydarzenia, a możliwość personalizacji zezwala zaakcentować jego fenomenalny charakter.

Tanie podziękowania dla gości

Każde jedno drewniane podziękowanie jest inkrustowane magnesem, co świadczy iż będzie nie tylko ozdoba oraz pamiątka, ale też użyteczna w każdej kuchni rzecz. Continue reading „Różne wzory, ciekawych podziękowań dla gości – komunia”

Retro ślub – piękne podziękowania dla gości – sklep

Uprzejmie zapraszamy wszystkich narzeczonych do zapoznania się z stworzonym przez nas pomysłem na podziękowanie dla gości – jest faktycznie ponadprzeciętne! W przeciwieństwie do pospolitych ciasteczek jest trwałą pamiątką o pięknej symbolice. Inspirujemy do wyselekcjonowania jednego z dwóch kształtów drewnianej dekoracji.

Wesele podziękowania

Kiedy do tego dojdzie personalizacja oraz grafika – będzie bezbłędnie! Gościom spodoba się też obecność magnesu z tyłu podziękowania. To właśnie dzięki temu wspomnienie wesela będzie również wygodnym gadżetem na lodówkę. Continue reading „Retro ślub – piękne podziękowania dla gości – sklep”

Ciekawe wzory podziękowań urodzinowych – polski sklep

Opisującą nas propozycję uzupełniliśmy o podziękowania dla gości przybywających na urodziny dziecka, najważniejsze – bowiem pierwsze. Przygotowywane przez na propozycje to dobry wybór, bo będą bezpośrednio kojarzyć się z roczkiem maleństwa, wywołując te najpiękniejsze wspomnienia. Dzięki naszym drewnianym zdobieniom jest to proste do zrealizowania. Zyskają wyjątkowego charakteru dzięki personalizacji.

Urodziny ładne podziękowania dla gości

Cierpliwie naniesiemy na ozdoby wysłane nam imię dziecka oraz datę urodzin. Do tego prosimy o podanie numeru motywu, jaki mamy umiejscowić. Continue reading „Ciekawe wzory podziękowań urodzinowych – polski sklep”

Spersonalizowane podziękowania dla gości

Uroczystości weselne – najważniejszy dzień, podczas którego rodzina świętuje miłość i nowo powstały związek pary młodej. Obyczajem jest też składanie podziękowań rodzicom. Nic nie stoi na przeszkodzie, by podziękować również przybyłym gościom, którzy z pewnością docenią ten gest. Podziękowania dla gości na ślub w personalizowanej formie pomoże Państwu podziękować gościom, przekazując im upominek – pamiątkę z tego unikalnego dnia. Personalizowane podziękowanie dla gości w formie drewnianych magnesów pozostaną w pamięci na długo, zawsze wywołując pozytywne emocje.

W szerokiej ofercie odnajdą Państwo podziękowania dla gości w kształcie serca – to drewniany, ozdobny magnes, na jaki jesteśmy w stanie nanieść Państwa tekst. Podana cena obejmuje gotowy do przekazania magnes oraz ozdobną kopertę (do wyboru trzy kolory: różowy, szary czy też niebieski) – uprzejmie zapraszamy do skorzystania z oferty.

wesele

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl

Podziękowania dla gości na roczek – serca

Pierwsze urodziny malucha to okazja, żeby przygotować idealną imprezę dla rodziny oraz bliskich. W Polsce coraz to popularniejszy staje się trend dziękowania przybyłym na uroczystość gościom – prócz miłych słów, wypada przekazać rodzinie malutki podarek, który będzie przypominał im o udanej imprezie – trwałe, drewniane podziękowania dla gości na roczek spełnią Wasze oczekiwania. Podziękowania dla gości w formie magnesu w kształcie serca to uroczy prezent, który zaznaczy jak istotna jest ich obecność i sprawi im gigantyczną radość.

Takie podziękowanie dla gości z pewnością na długo zostanie w ich pamięci. Prócz magnesów, zadbaliśmy także o formę wręczania upominku – do każdego egzemplarza dodajemy ozdobną kopertę (koperty dostępne w trzech barwach do wyboru: szary, różowy lub niebieski.

urodziny

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl

Drewniane podziękowania dla gości

Podziękowania dla gości to sympatyczny sposób na zaakcentowanie obecności rodziny i znajomych oraz wyrażenie wdzięczności za wspólne uczczenie dnia chrztu. Oferowane podziękowanie dla gości w formie magnesu w kształcie serca to niezwykle urocza pamiątka, która na pewno sprawi gościom olbrzymią radość oraz będzie przypominać o wesoło spędzonym dniu.

Jeśli szukają Państwo trwałych, personalizowanych pamiątek w formie podziękowania dla gości na chrzest – prezentowane magnesy z osobistą dedykacją na pewno Państwa zaintrygują. Magnesy sprzedajemy w zestawach wspólnie z dekoracyjnymi kopertami w trzech barwach – szarym, różowym lub też niebieskim.

chrzest

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl